Čtecí techniky aneb metody čtení v 1. ročníku ZŠ

ČTECÍ TECHNIKY aneb Metody čtení v 1. ročníku ZŠ a jejich porovnání z neurofyziologického hlediska

ORIGINÁLNÍ PŘEDNÁŠKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
připravili jsme na Vaše četné žádosti originální přednášku, ve které Vás poutavou a zábavnou formou (aneb škola hrou) naučíme, jak děti připravit na vstup do ZŠ. Přednáška je určena pro rodiče dětí od tří do šesti let. Přednášející, PaedDr. Mária Navrátilováautorka metodiky SFUMATO® a nositelka Stříbrné pamětní medaile Senátu Parlamentu České Republiky. Součástí přednášky je i videoprojekce na toto téma.

POKUD MÁTE OBAVY, ŽE VAŠE DÍTĚ BUDE MÍT VE ŠKOLE PROBLÉMY SE ČTENÍM A PSANÍM, tak právě pro Vás může být účast na této přednášce velkým přínosem.

Dále zodpovíme otázky typu

• Existuje diagnostika, která by mohla předem určit, zda konkrétní metoda bude dítěti vyhovovat?
  • Na jakém principu fungují metody čtení?
  • Existuje prevence špatného čtení?
  • Je rychlost čtení ukazatel kvality?
  • Jaká je cesta k úspěšnému psaní?
  • Jak pracovat se zrakem?
  • Jak je důležitá výslovnost?
  • Jakou úlohu hraje sluch?

Místo konání: Michelská 300/60, Praha 4 – Michle

Více informací a termíny konání včetně možnosti přihlášení naleznete na: