Veškeré zájmové aktivity probíhají v odpoledních hodinách.

Angličtina:

Vhodné pro děti od 4 let. Výuka je organizována v malých skupinách. Děti se hravou formou seznámí s okruhy témat světa kolem sebe (rodina, barvy, zvířata, oblečení, jídlo atd.). Výuka probíhá pomocí obrázků, anglických básniček a písniček s kytarou. V ceně kurzu jsou zahrnuty vlastní pracovní materiály.

Čeština pro cizince:

Společně s dráčkem Fidem se hravou formou naučíme česky. K oživení práce používáme pracovní listy, pohybové hry a výtvarnou činnost. Tato zájmová aktivita je určena pro děti s odlišným mateřským jazykem.

Zumba:

Díky této zájmové aktivitě se děti naučí lepší koordinaci pohybů, vnímat hudbu, správně držet tělo. Dále se pak naučí jednoduché choreografie. Poznají nové druhy tanců a zažijí spoustu zábavy se svými kamarády.

Kroužek netradičních výtvarných dílen:

Tento kroužek je určený všem dětem, které se chtějí naučit novým kreativním technikám a výtvarným činnostem, jež nejsou běžnou součástí výtvarného kroužku. Děti se naučí pracovat s netradičními materiály a vytvářet krásné, originální předměty. Kroužek podněcuje psychomotorické funkce rozvíjí smyslové vnímání a cit pro estetičnost.

Čeština pro cizince:

Kroužek pro kluky:

Máte doma malého neposedu, který se rád hýbe a vytváří nové věci? Připravili jsme pro něj netradiční kroužek, ve kterém se seznámí s mnoha různými dovednostmi. Kroužek je určen pro všechny správné kluky a nabízí jim zábavu i ponaučení při činnostech, které jsou chlapcům blízké. Chlapci se naučí jednoduché pokusy a poznají svět fyziky, čeká je fascinující svět vesmíru, poznají základní pravidla dopravního provozu a odhalí kouzlo rybaření.

Plavání:

Tato zájmová aktivita probíhá pro předškolní děti. Cílem výuky je dokonalé seznámení dětí s vodním prostředím a osvojení si základních plaveckých dovedností, jako jsou:

• orientace ve vodě
  • dýchání do vody
  • splývání v obou polohách
  • skoky a pády do vody
  • výuka plaveckého způsobu znak, pokročilejší prsa

Místo plavecké výuky: bazén SaRA PRAŽAČKA

Čas: každý čtvrtek

Výuka probíhá od 13:00 do 13:40

S Sebou: BATOH NA ZÁDA, IGELITOVÁ TAŠKA, KOUPACÍ ČEPICE (musí mít i chlapci), PLAVKY, OSUŠKA, holčičky gumičku na vlasy

Prosíme rodiče, aby dětem v den výuky plavání z bezpečnostních důvodů sundali řetízky, prstýnky, náramky a větší náušnice (výjimkou mohou být malé náušnice těsně přiléhající k ušnímu lalůčku). Je to požadavek plavčíků. Těšíme se na malé plavce.