Veškeré zájmové aktivity probíhají v odpoledních hodinách.

Čeština pro cizince:

Společně s dráčkem Fidem se hravou formou naučíme česky. K oživení práce používáme pracovní listy, pohybové hry a výtvarnou činnost. Tato zájmová aktivita je určena pro děti s odlišným mateřským jazykem.

Čeština pro cizince:

Plavání:

Tato zájmová aktivita probíhá pro předškolní děti. Cílem výuky je dokonalé seznámení dětí s vodním prostředím a osvojení si základních plaveckých dovedností, jako jsou:

• orientace ve vodě
  • dýchání do vody
  • splývání v obou polohách
  • skoky a pády do vody
  • výuka plaveckého způsobu znak, pokročilejší prsa

Místo plavecké výuky: bazén PRAŽAČKA

Čas: každý čtvrtek

Výuka probíhá od 13:00 do 13:40

S Sebou: BATOH NA ZÁDA, IGELITOVÁ TAŠKA, KOUPACÍ ČEPICE (musí mít i chlapci), PLAVKY, OSUŠKA, holčičky gumičku na vlasy a hřebínek. Prosíme rodiče, aby dětem v den výuky plavání z bezpečnostních důvodů sundali řetízky, prstýnky, náramky a větší náušnice (výjimkou mohou být malé náušnice těsně přiléhající k ušnímu lalůčku). Je to požadavek plavčíků. Těšíme se na malé plavce.