Veškeré zájmové aktivity probíhají v odpoledních hodinách.

Angličtina:

Vhodné pro děti od 4 let. Výuka je organizována v malých skupinách. Děti se hravou formou seznámí s okruhy témat světa kolem sebe (rodina, barvy, zvířata, oblečení, jídlo atd.). Výuka probíhá pomocí obrázků, anglických básniček a písniček s kytarou. V ceně kurzu jsou zahrnuty vlastní pracovní materiály.

Čeština pro cizince:

Společně s dráčkem Fidem se hravou formou naučíme česky. K oživení práce používáme pracovní listy, pohybové hry a výtvarnou činnost. Tato zájmová aktivita je určena pro děti s odlišným mateřským jazykem.