Informace pro zájemce o umístění dítěte v MŠ Vackov

Vážení rodiče,

jsme rádi, že projevujete zájem o umístění Vašeho dítěte do naší mateřské školy Vackov, která je detašovaným pracovištěm mateřské školy U Veverek.

S radostí oznamujeme, že provoz naší mateřské školy bude zahájen 1. září 2024. Mateřská škola bude mít k dispozici dvě třídy.

Každá třída bude mít kapacitu pro 24 dětí, což nám umožní poskytnout individuální péči a podporu každému dítěti.

V příloze Vám předkládáme vizualizaci exteriéru a interiéru spolu s aktuálními fotkami.

Veškeré změny budou průběžně aktualizovány, abychom Vám poskytli co nejkomplexnější představu o našem prostředí.

Doufáme, že naše nová mateřská škola bude pro Vaše dítě místem plným radosti, inspirace a bezpečí.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: 777 366 490 nebo na

e-mailu: reditelka@msuveverek.cz