Vážení rodiče nově přijatých dětí,


srdečně Vás zvu na informativní schůzku, která se bude konat ve úterý 27. 6. 2022 od 16:00 v naší mateřské škole U Veverek. Na schůzce obdržíte Rozhodnutí o přijetí dítěte do MŠ, budete vyplňovat a podepisovat dokumenty potřebné k docházce dítěte do MŠ, dozvíte se důležité informace o provozu a vzdělávání v naší mateřské škole i vše potřebné pro bezproblémový vstup Vašeho dítěte do školky a ráda zodpovím Vaše případné dotazy. 
Vzhledem k povaze schůzky prosím o účast bez dětí.
Na schůzku si, prosím, vezměte s sebou psací potřeby.
Těším se na Vaši účast.


V případě, že se ze závažných důvodů nebudete moci na schůzku dostavit, kontaktujte mě na emailu reditelka@msuveverek.cz nebo telefonním čísle +420 777 366 490, kde se dohodneme na individuálním řešení vzniklé situace.

Bc. Magdalena Odlová, ředitelka školy